KATALIKAI.LT | BIBLIJA.LT | KATEKIZMAS.LT | BERNARDINAI.LT
Į pirmą puslapį
Statistika
Iš viso nuorodų: 191
I grupė (katalikų): 169
II grupė (krikščioniškos): 22
II grupė (Lietuva): 0
IV grupė (kitos): 0
Kontaktai
Katalikų interneto tarnyba
Papilio g. 5, Kaunas
Tel. +370 37 320121; +370 684 09029

www.katalikai.lt
 
Apie projektą
Šis projektas - LINK.katalikai.lt katalogas - mėginimas susisteminti ir vizualiai pateikti katalikų svetainių ir jų bičiulių ar artimas nuorodas - sena Katalikų interneto tarnybos svajonė, kuriai buvo lemta išsipildyti vyskupo Jono Kaunecko paramos dėka. Jos palaikymas ir atnaujinimas priklausys nuo suinteresuotųjų bendradarbiavimo ir tolesnės visapusiškos paramos.

Tai visų pirma lietuviškų katalikiškų svetainių katalogas, papildytas kitomis krikščioniškomis ir krikščioniškoms vertybėms neprieštaraujančių svetainių nuorodomis. Sieksime, jog čia nurodyti adresai būtų saugūs etikos požiūriu.

Informacija apie nuorodą pateikiama dviem būdais (iš pirminio - "TIK GRAFIKA", galima pereiti į kitą - "TIK TEKSTAS"):

  1. grafinė nuoroda 110x110px (jei jos neturime, matysite tik svetainės-institucijos pavadinimą),
  2. išsamesnis nuorodos tekstinis aprašas: trumpas svetainės pristatymas, priskritos katalogo temos, atsakingųjų už jos turinį ir techninę priežiūrą kontaktai.

Šiuo metu yra paskelbtos grafinės nuorodos svetainių (ar puslapių, jei svarbi institucija dar neturi savo svetainės), kurios sukurtos Katalikų interneto tarnybos (KIT), ar jų ženklai yra visuotinai priimti, paskelbti savose www ir naudoti KIT projektuose.

Tikimės, kad šis nuorodų sąvadas bus patikimas vizualus katalogas dairantis po etiškai saugias lietuviško virtualaus pasaulio platybes.

Ilgainiui šis katalogas galėtų pasipildyti ir keletu nuorodų į geriausias krikščioniškas svetaines kitomis kalbomis.