KATALIKAI.LT | BIBLIJA.LT | KATEKIZMAS.LT | BERNARDINAI.LT
Į pirmą puslapį
Statistika
Iš viso nuorodų: 191
I grupė (katalikų): 169
II grupė (krikščioniškos): 22
II grupė (Lietuva): 0
IV grupė (kitos): 0
Kontaktai
Katalikų interneto tarnyba
Papilio g. 5, Kaunas
Tel. +370 37 320121; +370 684 09029

www.katalikai.lt
 
Siųsti nuorodą

Jūsų svetainės ar Jūsų mėgstamos nuorodos kataloge nerandate, nors turėtų būti...

Jei manote, jog turėtumėte būti LINK.katalikai.lt katalogo pirmojoje grupėje (Bažnyčios Lietuvoje (ir išeivijoje) institucijų ir su jomis tiesioginį ryšį turinčių bendrijų bei organizacijų ir jų misijų ar teminės svetainės), bet Jūsų nėra, arba norėtumėte čia patekti, bet priklausote kitai grupei, prašome el. paštu atsiųsti savo pristatymą (galite užpildyti čia pateiktą formą).

DĖMESIO!

  1. Prašome užpildyti kaip galima daugiau formos laukų, pažymėti žvaigždute „*“ yra privalomi.
  2. Prašome rašyti LIETUVIŠKAI ir ne vien didžiosiomis raidėmis! Pavyzdį, kokios formos reiktų laikytis, rasite TIK TEKSTAS puslapiuose, lvk.lcn.lt aprašyme;
  3. grafinė nuoroda turi būti nejudri 110x110px, kurioje gerai išskaitomas svetainės pavadinimas.
  4. Komentaruose būtinai nurodykite: a) svetainės savininko — institucijos, grupės pavadinimą, ar asmens pavardę, v., ir kontaktus; b) motyvuokite, kodėl turėtumėte ar norėtumėte būti įtraukti į LINK.katalikai.lt katalogą ir kuriam laikui (ne bažnytinių institucijų www atveju praverstų atitinkamos rekomendacijos); c) jei grafinės nuorodos pasidaryti patys neįstengiate ir reikia mūsų pagalbos, atsiųskite bet svetainės logą ir komentaruose pažymėkite, kaip galite prisidėti prie projekto.
  5. Labai prašau užpildyti siuntėjo kontaktus. Ačiū!